Cumartesi, Eylül 03, 2005

Takı Yapmaya Devam


Tatil anılarına biraz ara verip izinliyken yaptığım takıları paylaşmak istiyorum. Aslında kolye teknik hep aynı, ama boncukların dizilişi değişince ortaya çok güzel kolyeler çıkabiliyor.


Küpelerin boncukları çok hoşuma gitmişti. İkişer tane alıp hemen küpe yaptım. Boncuklar bazı İstanbullu arkadaşlara tanıdık gelecektir. Kadıköy'deki bujuteriye yeni boncuklar gelmiş, ilgilenenlere duyrulur.

Fuardan da boncuk almış olmama rağmen ordan dayanamayıp, yine bir torba boncuk aldım. Bu sefer de kristal, metal ya da kum boncuk falan almam gerekiyor :)

11 yorum:

Burcu dedi ki...

Evet yıldız boncuklar bana çok tanıdık geldi. Ellerine sağlık:)
Yalnız merak ettim kadıköydeki hangi bijuteriye yeni boncuklar gelmiş? Uzun zamandır yeni bişiler yapmıyorum, bitirmem gereken ahşap ve polyesterler var. Ama boncuksuz da olmuyor...

nagice dedi ki...

güle güle kullan..

manolya dedi ki...

Bunlar da çok güzel olmus, güle güle kullan. Gerçekten ihtiyaçlar hiç bitmiyor,çok zorlu bir ismis taki malzemesi tamamlamak.
Sevgiler

incikboncuk dedi ki...

Boncukları Aylin bijuterden aldım, uğramanı tavsiye ederim.

JANJANLI dedi ki...

boncuklara alışmak çok kötü her gördüğümüzü alıyoruz sonra elimizde birikiyor bende fuardan almıştım yine dün aldım almadan duramıyorum:)))

Burcu dedi ki...

Evet benim favori mekanımdır aylin. Bence herşeyin en güzeli orda. Biraz pahalı ama boncukları çok kaliteli oluyor. Sarı aparatları diğer yerlere göre çok daha geç kararıyor...

NAZLICA dedi ki...

Ellerine sağlık, çok üreticisin.Güle güle kullan.

Adsız dedi ki...

Ellerine sağlık çok güzel olmuş.

incikboncuk dedi ki...

Güzel yorumlarınız için teşekkürler.

Adsız dedi ki...

eline sağlık,yine çok güzel olmuşlar...

Adsız dedi ki...

ellerine sağlık sevgili Nurdan iyi günlerde kullan.sevgiler

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...