Çarşamba, Eylül 10, 2008

Mola mı?

Nerdeyse koca bir yaz benden hiç ses çıkmadı değil mi?

Aslında hep buralardaydım, ara ara yazmaya çalıştım, ama elim klavyeye değdiğinde nedense ilk bir kaç sözcükten sonra devamı gelmedi.

Blog yazmak sanki bir hobiden çok görev gibi olmaya başlamıştı. Yazdığım yazıların, bilgilerin dolu dolu ve doğru olmasına dikkat etmek, doğru cümleler kurup, dilbilgisini mümkün olduğunca doğru kullanmaya çalışmak için çok zaman ve emek harcıyordum. Buna bir de sıcaklar eklenince akşamları eve gelince bilgisayar başına oturmayı canım hiç istemedi.

Havalar çok sıcak, ha serinledi serinleyecek derken koca bir yaz geçti, mevsimlerden sonbahara girdik, hatta eylülün ilk 10 günü bile bitti.
Blogu kapatmıyorum, ne kadar sıklıkla yazabilirim, onu da bilmiyorum, ama ara ara yeni bir şeyler yazmış mıyım diye uğramayı ihmal etmeyin olur mu?

Sevgiler

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Blog'ları takip etmek için kesinlikle bir reader yazılımı tavsiye ediyorum. Yeni birşey var mı? diye bakmaktansa sizin için bu işi yapan birisinin olması daha pratik. Buradan başlayabilirsiniz http://www.google.com/reader

NuR dedi ki...

Valla ben de aynı durumdayım, sıcaklar devam, ama bu gece blog gezisi yapmakta kararlıyım. Senin gibi çalışan hanımların vakit ayırabilmeleri harika, kutlarım canım.
Sevgiyle kal

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...