Salı, Aralık 26, 2006

Mini Mini Yılbaşı Hediyeleri


İşte karşınızda bayan arkadaşlarım için aldığım mini mini yeni yıl hediyelerim : Aynalı ruj kutusu ve içinde minik bir yılbaşı süsü. Hatta belki bir tane de Kent Tofy meyve sulu şeker koymayı düşünüyorum.

Kutunun içine ille de ruj koymak zorunda değilsiniz. İçine bozuk para, anahtar, ilaç, sakız ya da çantanızdaki küçük şeyleri koyabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde dudaklarım sürekli kuruduğu için yanımda dudak kremi taşıyordum, benim epey işime yaradı.

Kardan adam, penguen, geyik, noelbaba şeklindeki minik yılbaşı süslerini kullanmak için illa ki evinizde çam ağacınızın olması gerekmiyor. Dolap kapaklarındaki tutacaklara, uygunsa avizenize asabilirsiziniz. Kardanadam olan süsü ben çok beğendim, cep telefonu süsü olarak kullanıyorum :)

Bazı arkadaşlarımı yılbaşında göremeyeceğim için ruj kutusularını hemen vermiştim, aralarında blogumu okuyanlar olduğundan "bizim süsümüz, şekerimiz nerde" diye düşünüyorlarsa merak etmesinler onlarınkini ayırdım :)

Mutlu yıllar

7 yorum:

NAZLICA dedi ki...

Sağlıklı,başarılı bir yıl ve mutlu bayramlar diliyorum. Sevgiler

143 dedi ki...

Geçireceğiniz en keyifli bayram, bu bayram ,yeni yılın size getirdiği bayram olsun.. Mutlu yıllar ağız tadıyla keyifli nice bayramlarınız dilerim :) sevgiyle kalın ..

sennur dedi ki...

Sevgili Nurdan,
Ben hediyeme bayıldım, teşekkürler.
Sana ve ailene, sağlık huzur, mutluluk dolu bayramlar, ve çooook güzel bir yıl diliyorum
Sevgiyle kal

Meltem Sözer dedi ki...

Çok güzeller. Mutlu bir yıl geçirmeni diliyorum...

Adsız dedi ki...

kutları kendinizmi yapıyorsunuz

İncik Boncuk dedi ki...

kutuları çinliler yapmış, saolsunlar :) hazır aldım.

cL H dedi ki...

Merhaba, ben size ayrıca e-mail de (shkmn@yahoo.com)yolladim buradan da yazayım dedim:) çiftli ruj kutularınızdan bir kaç tane almak istiyorum.. fiatı nedir ve size nasıl ulaşabilirim.. Sevgiler, Lara

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...